Johailos zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://johailos.forumsq.net
 
ForumforumGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve??

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
picasso
Moderator
Moderator
picasso


Numri i postimeve : 18
Age : 45
Location : italia
Registration date : 12/02/2009

Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve?? Empty
MesazhTitulli: Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve??   Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve?? EmptyThu Feb 12, 2009 8:03 pm

ky emer "VIP" modele aktor/e dhe gjith personat e SHOW BIZ qe krijojne imazhe qe nje pjese e mire e njerezve tendoj te ndjekin...nese paris hinton del nudo shume vajza tendojne ta bejn kete...nese monica beluci perdor chanal 5 shume femra e bejn kete...pra njerezit qe komjojne idhujt e tyre...vall kjo tregon mungese personaliteti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
user
Moderator
Moderator
user


Numri i postimeve : 4
Location : neverland
Registration date : 12/02/2009

Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve?? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve??   Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve?? EmptyFri Feb 13, 2009 12:39 am

Mendoj se nuk eshte nje zgjedhje e gabuar dhe as imitim, se po ta mendosh thelle "VIP"-at perdorin gjera te shtrenjta dhe me cilesi dhe te skicuara nga njerez te profesionale. dhe nese dikush ben zgjedhjen e nje vip-i e ben sepse e di dicka me cilesi, ose me sakte eshte e sigurte qe eshte dicka me cilesi. Dhe kshu nuk eshte se imitojme, ose humbim personalitetin tone, por thjesht mesojme nga to, sic do mesonte nje vip nga une te perdore kompjuterin Laughing , qe e studioj dhe kshu shkembejme njohurite dhe vetite tona me pak fjale dhe jo se imitojme dike! VIP-i studion moden, ndjek ate fushe, me meson dhe mua, une studioj informatike, dhe vip-i meson nga une dhe me imiton pothuajse! Une e quaj shkembim idesh:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
picasso
Moderator
Moderator
picasso


Numri i postimeve : 18
Age : 45
Location : italia
Registration date : 12/02/2009

Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve?? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve??   Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve?? EmptyFri Feb 13, 2009 4:38 pm

kend-vestrim interresant...por gjera me me cilesi ne fakt jan ato qe nu kam shume fame...jane aq pa fame saqe nuk po me kujtohet asnje emer per momentin lol!
por me thuaj...nese di vishes dolce& gabana nje tjeter si ti dhe tjetri prap si ti...cila eshte diferenza???a nuk eshte mundegese personaliteti(besimi ne vetvete)per te mos then se nese bejn personat vip gjoksin me silikon...e bejne dhe bejne dhe adolishenet...per te os hyr akoma me thell :te gjithe jemt aktor e fubollist e te gjitha femrat duan te behen showgirl apo velina....etj....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve?? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve??   Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve?? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa ndikojne personat VIP ne jeten e shumices se njereve??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Johailos zone :: Showbiz by Blackangel :: Kinematografi-
Kërce tek: