Johailos zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://johailos.forumsq.net
 
ForumforumGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
picasso
Moderator
Moderator
picasso


Numri i postimeve : 18
Age : 45
Location : italia
Registration date : 12/02/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 4:32 pm

Cfar u ndodh njerezve??? perse nuk komunikojne...e jan aq te dhen pas materjes...Duke lene menjan shpirtin dhe mendjen...
jeni te ftuar te flisni hapur...thoni mendimin tuaj...


Edituar për herë të fundit nga picasso në Thu Feb 12, 2009 7:30 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lolita
Moderator
Moderator
Lolita


Numri i postimeve : 11
Location : Albania
Registration date : 04/01/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 4:58 pm

dhurate te cilen mbase nuk e meritonim, dhe po e perdorim me keq se c'do ta perdornin kafshet po te u ishte dhene atyre ne vendin tone. Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
picasso
Moderator
Moderator
picasso


Numri i postimeve : 18
Age : 45
Location : italia
Registration date : 12/02/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 5:39 pm

qenke me e ashper se une moj
hhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lolita
Moderator
Moderator
Lolita


Numri i postimeve : 11
Location : Albania
Registration date : 04/01/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 6:27 pm

picasso shkruajti:
qenke me e ashper se une moj
hhahaha
Jo, jam thjesht jam aktuale, realiste Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
picasso
Moderator
Moderator
picasso


Numri i postimeve : 18
Age : 45
Location : italia
Registration date : 12/02/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 6:31 pm

ca moshe ke kolege(nese mundem ta di)qe j kaq e "realiste"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lolita
Moderator
Moderator
Lolita


Numri i postimeve : 11
Location : Albania
Registration date : 04/01/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 6:50 pm

picasso shkruajti:
ca moshe ke kolege(nese mundem ta di)qe j kaq e "realiste"

Femra per moshen e mashkulli per rrogen nuk pyeten Wink !
ti sa e ke rrogen? Rolling Eyes
lete perdorim "dhuraten" per te mesuar me tej lol!


Shoh qe je moderatori kesaj kategorie, me lejohet te hap edhe une nje teme ketu?
pres te ma kthesh ne te njejten menyre tek SHOW BIZ Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
picasso
Moderator
Moderator
picasso


Numri i postimeve : 18
Age : 45
Location : italia
Registration date : 12/02/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 6:56 pm

noram qe mund te hapesh teme ketu...por mos me kerko qe te hap nje tek zona SHOW BIZ per momentin nuk kam asnje gje ne mendje persa i perket asaj bote....kur te kem do e hap meqe me dhe lejen Razz .
p.s persa i perket asaj pyetjes...kerkoj falje por kishsha bindjen qe je n moshen qe nuk eshte problem ta thuash:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lolita
Moderator
Moderator
Lolita


Numri i postimeve : 11
Location : Albania
Registration date : 04/01/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 7:01 pm

eh jam jam, mbi moshe Razz .
po prape rrogen nuk ma the lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
picasso
Moderator
Moderator
picasso


Numri i postimeve : 18
Age : 45
Location : italia
Registration date : 12/02/2009

Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! EmptyThu Feb 12, 2009 7:07 pm

lol gjyshi im me thosh:portofoli dhe funshpinna i tregohet vetem gruas...e meqe jam beqar....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!   Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Komunikimi...Dhurata qe na ka ber natyra(ZOTI) me shume se qenjeve te tjera!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Johailos zone :: Tema te lira :: Tema te lira, opinione dhe mendime nga fusha te ndryshme te jetes!-
Kërce tek: